Witamy w świecie kształtowania światła

Od 1968 roku najlepsi światowi fotografowie używają naszych narzędzi do kształtowania światła i lamp, aby tworzyć wspaniałe, kultowe obrazy. Przez długi czas byliśmy znani z ciężkich lamp studyjnych. Dziś coraz więcej utalentowanych twórców obrazu może korzystać z naszych produktów dzięki wprowadzeniu zasilanych akumulatorami kompaktowych lamp z systemem TTL. W Profoto, jesteśmy całkowicie zaangażowani w oświetlenie – lub kształtowanie światła, jak to lubimy nazywać. Naszą misją jest przekraczanie granic, tworzenie najlepszych produktów i dzielenie się naszą wiedzą, aby zainspirować wszystkich, którzy pasjonują się tworzeniem wspaniałych obrazów.

Co to jest kształtowanie światła?

Wierzymy, że światło jest esencją każdego obrazu. Słowo „fotografia” oznacza dosłownie malowanie światłem. Nasze produkty pozwalają fotografom właśnie na to – malowanie światłem i tworzenie obrazów, a nie tylko uchwycenie tego, co już istnieje. To właśnie nazywamy „kształtowaniem światła”.

Dowiedz się więcej

Kształtowanie światła zmieni Twój sposób myślenia o fotografii. Możliwości twórcze są nieograniczone. Zacząć jest niezwykle łatwo. Możesz użyć dowolnego dostępnego źródła światła, aby oświetlić obiekt na różne sposoby. W firmie Profoto nie komplikujemy niczego. Nasze produkty są łatwe w konfiguracji i proste w obsłudze. Dzięki zaawansowaniu technologii takich jak TTL tylko kadrujesz i fotografujesz, aby uzyskać odpowiednią ekspozycję. Przejdź do Profoto Stories, a znajdziesz inspirujące historie i przydatne wskazówki od znanych fotografów, jak uzyskać świetne zdjęcia.

Przejdź do inspiracji