Przenikanie światła. Warsztaty z Michałem Leją
Nowość

Przenikanie światła. Warsztaty z Michałem Leją

  • Zapraszamy na warsztat fotograficzny z zaawansowanych studyjnych technik oświetleniowych. Spotkanie poprowadzi fotograf i edukator Michał Leja.
Kod produktu:
990,00 zł
990,00 zł
/ szt. brutto
Darmowa dostawa od 249,00 zł
Przenikanie światła. Warsztaty z Michałem Leją
Przenikanie światła. Warsztaty z Michałem Leją
990,00 zł

Przenikanie światła.
Praktyczne warsztaty z Michałem Leją

Profoto i Michał Leja zapraszają na praktyczny warsztat fotograficzny na którym omówimy i przećwiczymy zaawansowane techniki oświetleniowe.

Wykonując zdjęcia często potrzebujemy wykreować i zbudować ich klimat, zawsze i o każdej porze dnia. Oczekiwanie na doskonały układ słońca jest niemożliwe, więc najprostszym sposobem wspierającym fotografa jest zastosowanie dodatkowych źródeł światła w postaci lamp i odpowiednich modyfikatorów. Jeśli zastanawiasz się czy i jak najefektowniej je stosować, dlaczego są one jednym z podstawowych narzędzi pracy wielu topowych fotografów, zapraszamy na spotkanie fotograficzne z Michałem Leją. Podczas warsztatu, Michał zaprezentuje swoje techniki pracy studyjnej, pomysły na subtelne łączenie światła zastanego z błyskowym

fot. Michał Leja  (c)

Na spotkaniu zajmiemy się również metodami odtwarzania światła dziennego. Będziemy kreować klimat światłem w różnych pomieszczeniach, ale jedno z nich przeznaczymy na klasyczne studio z białym tłem. Stworzymy zarówno piękne, dzienne światło dające twarde cienie, jak ciemniejszy, bardziej klimatyczny nastrój czy z efektem pięknego zachodzącego słońca.

Jeśli chcesz zapoznać się z technikami pracy stosowanymi przez Michała, podpatrzeć proste i efektowne metody zarządzania oświetleniem, zapraszamy na warsztat. Będzie to intensywny dzień pełen praktycznych wskazówek. 

fot. Michał Leja (c)

Plan warsztatów:
10:00 - przywitanie uczestników, wspólna kawa
10:15 - krótki przegląd portfolio uczestników
11:00 - część teoretyczna
12:00 - pierwsza część praktyczna
14:00 - lunch
15:00 - dalsza część fotografowania
17:00 - zakończenie warsztatów

Zapraszamy w sobotę, 13 kwietnia w warszawskim studio.
Zajęcia odbędą się w godzinach 10:00-17:00. Ilość miejsc jest ograniczona.

Wymagana jest podstawowa znajomość obsługi własnego aparatu w zakresie zarządzania ekspozycją i pracy w programach. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania z przyczyn od nas niezależnych, ze zwrotem kosztów zakupu biletu.

Michał Leja
Absolwent Europejskiej Akademii Fotografii (dyplom w Pracowni Fotografii Twórczej pod kierunkiem Dr Izabeli Jaroszewskiej). Obecnie wykładowca i doradca programowy w Nikon School Poland.
Laureat prestiżowych konkursów fotograficznych: Grand Press Photo Polska 2018 – 2. miejsce w kategorii fotoreportaż w dziedzinie „ludzie”; Mobile Photography Awards – 1. miejsce w kategorii „esej fotograficzny”. Brał udział w licznych wystawach zbiorowych, prezentując także indywidualne pokazy multimedialne. Miłośnik motoryzacji i twórca portalu:  https://www.heelandtoe.online/
https://www.instagram.com/michalleja/
https://www.facebook.com/michal.leja.oficjalnie/
https://michalleja.com/

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:
kontakt@profotopolska.pl
tel.: +48 660 543 879

pixel
Specyfikacja
Producent: