Profoto B10 i B10 Plus

Wielkie światło
w małych lampach

Rozmiar ma znaczenie

Ma znaczenie ze względu na to jak dużo sprzętu musisz nosić. Ma znaczenie ze względu na to ile przestrzeni masz na rozstawienie się i pracę. Ma znaczenie ze względu na możliwość poruszania się szybko, wejścia i wyjścia, oraz co najważniejsze, potrzeby uchwycenia tego co się chce. To wszystko i jeszcze więcej zainspirowało Profoto B10 i B10 Plus, nasze najmniejsze bezprzewodowe lampy Off-Camera Flash. Oto wielka moc w małej lampie.

Wydajny
akumulator Li-Ion

Duża moc
odpowiadająca 5 lub 10 lampom systemowym

Regulowana barwa
światła ciągłego do filmowania

Kompatybilna z
120+ modyfikatorami światła

Inteligentne łączenie z
Profoto Camera

W pigułce

Dlaczego wybrać B10 lub B10 Plus?

Duże światło w małej lampie

Obydwie lampy są na prawdę małe, jak na lampy plenerowe, niewiele większe niż średniej wielkości obiektyw. Zapewniają jednak światło zauważalnie ponad swój gabaryt, dając pięć lub dziesięć * razy tyle światła co lampa systemowa. Światło, które jest piękne i naturalne, z delikatnym i miękkim rozejściem.

 

* B10 Plus posiada 2 x większą maksymalną moc błysku

Prawdziwa elastyczność

Możesz filmować korzystając z ich światła ciągłego, które posiada łatwo regulowaną jasność oraz temperaturę barwową, aby móc mieszać się ze światłem zastanym. Dla wygody możesz w prosty sposób zamontować B10 lub B10 Plus zarówno na statywie fotograficznym jak i oświetleniowym, a ponieważ są one niezwykle lekkie możesz też korzystać z nich trzymając je w ręce.

Lampa, z którą możesz się rozwijać

Z licznymi modyfikatorami z naszej lekkiej i mobilnej rodziny OCF, oraz 120 kolejnymi z całej rodziny Profoto, możesz kreować i kształtować każdy rodzaj światła przy użyciu B10 lub B10 Plus. Selekcja bezprzewodowych transmiterów Profoto AirTLL pozwala kontrolować lampy używając któregokolwiek z aparatów wiodących marek. Aplikacja Profoto Camera natomiast pozwala bawić się światłem i cieniem kreując niesamowite zdjęcia za pomocą lamp B10 i B10 Plus z Twojego smartfona.

Zaprojektowana by czynić życie prostszym
Profoto B10 i B10 Plus

B10 i jakość światła, którą zapewnia daje mnóstwo kreatywnych możliwości. Natomiast łatwość użycia jest tu również niezmiernie ważna.

Przejrzysty i minimalistyczny interfejs oznacza, że możesz zacząć fotografować z nią zaraz po wyciągnięciu z pudełka. Baterię wyciąga i wkłada się szybko i z łatwością. Możesz też ładować ją w trakcie użytkowania.

Wyzwalanie i bezprzewodowe sterowanie lampą B10 jest również niezmiernie proste za pomocą transmitera Profoto AirTTL lub Profoto A1. Możesz od razu fotografować z TTL lub przełączyć się na tryb ręcznej kontroli w każdym momencie.

Aplikacja Profoto Camera pozwala na wygodny podgląd i kontrolę wszystkich ustawień B10 w twojej dłoni, jak i aktualizację oprogramowania lampy.

Power of small

Erika i Lanny Mann z Two Mann Studios i Joseph Radhik podróżują po świecie popychając granice w fotografii ślubnej. Są też dobrymi przyjaciółmi – Erika i Leny nawet fotografowali ślub Joseph’a.

Odkryj jak ich styl i podejście tworzy kontrasty kiedy fotografują w okolicach i w pięknym chaosie niebieskiego miasta Jodhpur w Indiach. Erika i Lanny podchodzą do swojej fotografii bardziej organicznie i spontanicznie, Joseph, natomiast, ma całą sesję zaplanowaną w swojej głowie zanim jeszcze rozpocznie. Jodhpur było idealnym miejscem by poddać B10 testowi aby ci tak różni fotografowie mogli ogłosić swój werdykt.

 • Doświadcz

  Power of small

  Power of small

  Poprzez gwarne ulice Jodhpur, palące słońce pustyni i wyzwania lokalizacji z tradycyjnymi schodami. Zobacz B10 w akcji.

 • Za kulisami

  Wyzwolona w pięknym chaosie Indii

  Wyzwolona w pięknym chaosie Indii

  Podąż za Two Mann Studios I Joseph'em Radhik'iem od miasta I okolic Jodhpur w Indiach, gdzie poddają testowi B10.

 • Oto B10

  Duże światło w małej lampie

  Duże światło w małej lampie

  Niech zespół odpowiedzialny za B10 przedstawi ją tobie.

Galeria

Zdjęcia wykonane przy użyciu B10

Zobacz więcej

W użyciu

Wejdź za kulisy z B10

Zobacz więcej

Galeria

Zdjęcia wykonane przy użyciu B10 Plus

Zobacz więcej

W użyciu

Wejdź za kulisy z B10 Plus

Zobacz więcej

Masterclass Profoto

Poznaj możliwości światła od podszewki

Poznaj