Adrian Jebara

Fotografią zajmuje się od ponad 20 lat. Unikalne i niezwykle cenne z punktu widzenia fotografa doświadczenie w zakresie przygotowania i postprodukcji fotograficznej a także grafiki reklamowej i użytkowej to efekt min. kilkuletniej pracy w drukarni oraz współpracy z wieloma agencjami reklamowymi i public relations, z którymi współtworzył niezliczoną ilość projektów z obszaru fotografii, poligrafii, grafiki i reklamy oraz PR. W branży stomatologicznej od niemal 20 lat. Przez 2 lata PR&Marketing Director w jednym z największych w tamtym czasie laboratoriów techniki dentystycznej w kraju. Od 15 lat ściśle związany z branżą implantologiczną.
Specjalizuje się w profesjonalnej fotografii stomatologicznej, komercyjnej fotografii portretowej oraz fotografii produktowej, contentowej i Fine Art. Tworzy kompleksowo autorskie kampanie na potrzeby mediów społecznościowych, zajmuje się także copywritingiem. Prowadzi wykłady i szkolenia z fotografii stomatologicznej, fotografii produktowej i portretowej dla lekarzy i techników dentystycznych w ramach Fine Art Photography – Dental & Portrait – znanych i niezwykle cenionych na całym świecie międzynarodowych warsztatach fotograficznych. Jako fotograf współpracuje z lekarzami, firmami oraz galeriami sztuki w kraju i za granicą. Przygotowuje dokumentację fotograficzną, zajmuje się postprodukcją fotograficzną oraz produkcją graficzną. Na potrzeby własnej twórczości stworzył pojęcie Contentualism – sztuka contentu. Od lat współpracuje z firmą Profoto. W fotografii ogromnie ceni sobie wyobraźnię, precyzję i inteligencję a także odwagę w tworzeniu rzeczy wyjątkowych i autentycznych.

Prowadzi szkolenia i wykłady w kraju i za granicą w ramach autorskich warsztatów Fine Art Photography – Dental & Portrait by Adrian Jebara. Powered by Profoto.

Facebook: JebaraAdrian
Instagram: adrian_jebara