B1X LP

Wyznacza nowe trendy w fotografii plenerowej

Mobilna lampa B1X wyznacza nowe trendy dla bezprzewodowych lamp zasilanych przy pomocy akumulatorów. Obsługa trybów TTL i HSS to tylko część jej zalet umożliwiających komfortową i ergonomiczną pracę w dowolnym miejscu.

TTL I tryb manulany

Szybka synchronizacja do 1/8,000s

Ładowany akumulator Li-Ion
325 błysków na pełnej mocy

Moc i kontrola
500Ws i 9 stopni przysłony

W pigułce

Dlaczego wybrać B1X?

X

Szybka instalacja i łatwa obsługa

Całkowicie bezprzewodowa lampa błyskowa B1X wyróżnia się prostymi i intuicyjnymi elementami sterującymi oraz dużym, czytelnym wyświetlaczem LED. Zamiast rozplątywać kable, nawigować po zawiłym menu i wertować instrukcje, możesz się skoncentrować na kreatywności.

Uchwyć chwilę z funkcją AirTTL

Gdy musisz pracować błyskawicznie lub w zmiennym świetle, uchwycenie właściwej ekspozycji już za pierwszym razem stanowi nie lada wyzwanie. AirTTL robi to automatycznie, więc możesz się skupić na uchwyceniu wymarzonego kadru.

Kształtuj oświetlenie w jasny dzień z funkcją HSS

Gdy słońce mocno świeci, funkcja Profoto High-Speed Sync (HSS) umożliwia używanie lampy błyskowej z czasem otwarcia migawki do 1/8000 s. Uzyskaj błysk jaśniejszy niż słońce i skutecznie kształtuj oświetlenie nawet w jasny dzień i przy dużym otworze przysłony.

Niezawodne zasilanie akumulatorowe

Zastosowany w modelu B1X akumulator litowo-jonowy wystarcza na 325 błysków z pełną mocą lub dziesiątki tysięcy błysków z najniższą mocą. Co równie ważne, lampa ładuje się w mgnieniu oka.

Światło modelujące o dużej mocy

Silne światło modelujące LED pozwala zobaczyć i ocenić na żywo, jak światło i cienie padają na fotografowany obiekt. W słabym świetle może też posłużyć jako oświetlenie główne albo wypełniające

Odkrywaj nowe możliwości kształtowania światła

Kontrolowanie i kształtowanie światła to esencja fotografii. Z lampą B1X i naszymi specjalnie opracowanymi, lekkimi i kompaktowymi modyfikatorami światła OCF możesz łatwo rozwijać swoją kreatywność.

Fotografuj jak chcesz i gdzie chcesz
Profoto B1X

B1X nie jest sprzętem, który będziesz trzymać w domu – dedykowany jest fotografom żądnym przygód, szukającym kadrów w różnych lokalizacjach prawdziwego świata. Kompaktowy B1X oferuje bezprzewodową, zasilaną bateriami wolność i elastyczność. W końcu nie znajdziesz zbyt wielu gniazdek zasilających na środku pustyni albo w połowie drogi na górski szczyt. B1X daje Ci możliwość kształtowania światła w jakimkolwiek miejscu aktualnie się znajdujesz dzięki niewielkiemu i lekkiemu systemowi OCF Light Shaping Tools, stworzonemu z myślą o maksymalnej mobilności i wygodzie użytkowania.

B1X oferuje automatykę TTL pozwalającą na oświetlenie sceny w nawet najbardziej wymagających okolicznościach. Posiada też HSS, umożliwiający kontrolę i kształtowanie światła nawet w środku dnia. Jednocześnie jest szybki w konfiguracji i obsłudze, dzięki czemu daje więcej czasu na eksplorację i tworzenie znakomitych kadrów. Pozwól, aby granice wyznaczała wyłącznie Twoja wyobraźnia, a nie długość kabli. B1X daje Ci potrzebną moc dokładnie tam, gdzie potrzebujesz.

Właściwa moc we właściwych miejscach

Dla nas B1X to moc mająca przeznaczenie. To przeznaczenie jest bardzo proste – chcemy, by twórcy mogli realizować swoje wizje. I to niezależnie od tego, czy właśnie znajdujesz się w połowie drogi na górski szczyt, na środku pustyni rozświetlonej przez słońce czy stoisz na krawędzi klifu wbijającego się w morze.

Dlatego właśnie nasze światło modelujące LED dodaje 80% więcej światła, bateria zawiera 50% więcej mocy. I dlatego nasz B1X posiada największy zakres HSS spośród wszystkich lamp. Chcemy dać właściwą moc we właściwych miejscach.

 • Poznaj

  Fotografia plenerowa zabrana na nowe wysokości

  Fotografia plenerowa zabrana na nowe wysokości

  Kiedy mówimy ``właściwa moc we właściwych miejscach`` mamy dokładnie to na myśli. Przekonajcie się sami.

 • Za kulisami

  Właściwa moc we właściwych miejscach

  Właściwa moc we właściwych miejscach

  Tim Kemple używa mocy B1X i czasz OCF Reflector by uchwycić serię niesamowitych zdjęć na Majorce.

 • Za kulisami

  Vicky Papas i jej magiczne portrety mody z Profoto B1X i OCF Beauty Dish

  Vicky Papas i jej magiczne portrety mody z Profoto B1X i OCF Beauty Dish

 • Za kulisami

  Bądź kreatywny wszędzie

  Bądź kreatywny wszędzie

  Michael Anthony tworzy trzy dramatyczne portrety ślubne z różnymi ustawieniami Profoto OCF.

 • Oto B1X

  Wyznacza nowe trendy w fotografii plenerowej

  Wyznacza nowe trendy w fotografii plenerowej

  Marketing Project Leader Samantha Grönblad przedstawia B!X.

Produkt w użyciu

Wejdź za kulisy z B1X

Galeria

Zdjęcia wykonane przy użyciu B1X

pixel