Poznaj kompleksowe rozwiązania Profoto dedykowane dla e-commerce

 

Kompleksowe rozwiązania Profoto

dla każdego studia e-commerce

 

Twórz wysokiej jakości treści dedykowane do e-commerce oraz wydawnictw, które wspierają wzrost sprzedaży i utrzymują niskie wskaźniki zwrotów. Nasze skalowalne, kompleksowe rozwiązania e-commerce obejmują zarządzanie całym procesem przepływu pracy, elastyczne systemy tworzenia treści wizualnych w postaci zdjęć i filmów oraz bezproblemową integrację z usługami postprodukcyjnymi. Usprawnione narzędzia do tworzenia i udostępniania gotowych treści dla Twojego biznesu e-commerce, dostarczanych z jednego źródła eliminują wąskie gardła procesu ich produkcji z jakimi borykają się niejednokrotnie studia. Dzięki temu znacznie szybciej możesz udostępniać produkty gotowe do sprzedaży online.

Elastyczne, klasyczne rozwiązania studyjne

Pełna elastyczność dla dużych studiów e-commerce. Wydajnie realizuj wysokiej jakości zdjęcia dzięki naszej modułowej, klasycznej ofercie studyjnej marki Profoto. To połączenie najlepszych na rynku lamp z bogatym systemem modyfikatorów do kształtowania ich świata i dedykowanego oprogramowania, które umożliwia mobilne i kreatywne tworzenie treści premium na dużą skalę.

Rozwiązania automatyzujące kreatywny proces tworzenia treści

Rozwiązania zaprojektowane z myślą o tworzeniu wyjątkowych treści łączy moc kreatywnych możliwości klasycznej oferty studyjnej profesjonalnego producenta oświetlenia i narzędzi do jego kształtowania z innowacyjnym systemem umożliwiającym automatyzację całego procesu, która maksymalizuje wydajność i minimalizując przestoje.

W pełni zautomatyzowane rozwiązania typu „wszystko w jednym”

Skorzystaj z naszych kompleksowych systemów fotograficznych i filmowych do wydajnego tworzenia treści e-commerce. Nasze zautomatyzowane rozwiązania przyśpieszają proces uzyskiwania powtarzalnych efektów, uwalniając czas na kreatywność. Inteligentne, zintegrowane oprogramowanie umożliwia szybkie stylizowanie, edytowanie i eksportowanie treści, skracając czas procesu nawet o 60%.

Korzyści naszych rozwiązań

Efektywne tworzenie treści na dużą skalę

Uchwyć wszystko, od płaskich zdjęć typu packshot czy flatlay, przez fotosy na manekinie czy modelu aż po wideo. Wszystko to zrealizujesz w naszym innowacyjnym procesie w jednym studio, skracając do maksimum czas wprowadzania produktu na rynek z wysokiej jakości, wizualnym contentem.

Wysokiej i stałej, powtarzalnej jakości treści wizualne

Sukces e-commerce zależy od świetnej wizualnej zawartości opisu produktu. Dzięki rozwiązaniom Profoto zawsze uzyskujesz spójne, powtarzalne efekty wizualne w postaci zdjęć i filmów, które dzięki swej wysokiej jakości znaczącą zwiększają współczynnik konwersji.

Mniej czasu na naukę i szkolenie, więcej na efektywne tworzenie treści

Niewiarygodnie łatwe w użyciu rozwiązania Profoto dedykowane dla studio e-commerce umożliwiają tworzenie wyjątkowych treści wizualnych nie tylko ekspertom fotograficznym, czy też profesjonalnym stylistom. Niebywała prostota obsługi systemu i jego intuicyjność sprawia, że każdy może z powodzeniem być jego operatorem. 

Wszystkie nasze rozwiązania dla e-commerce posiadają intuicyjne oprogramowanie

Niezależnie od wybranego rozwiązania studyjnego, wszystkie nasze systemy są dostarczane z inteligentnym, łatwym w obsłudze oprogramowaniem. Dzięki czemu bez wysiłku możesz stylizować produkty, edytować i eksportować swoje treści lub sterować całym systemem oświetleniowym z jednego miejsca.

ProStudio

Nasze zautomatyzowane rozwiązania dedykowane do studia e-commerce wyposażone zostały w profesjonalne oprogramowanie. ProStudio to serce całego naszego systemu, które zostało zaprojektowane w celu przyspieszenia produkcji materiałów wizualnych wysokiej jakości, uproszczenia i zwiększenia efektywności całego procesu i skrócenia czasu potrzebnego na udostępnienie produktów online gotowych do sprzedaży.

Zautomatyzuj przepływ pracy w swoim studio

Nasze kompleksowe rozwiązania wspierają Cię w tworzeniu spójnych treści e-commerce na dużą skalę, jednocześnie konfigurując studio pod kątem maksymalnej wydajności. Wyposażone w oświetlenie sterowane dotykiem, intuicyjne oprogramowanie i najlepszy w swojej klasie aparat, nasze narzędzia można obsługiwać za pomocą dołączonego iPada. Szybko stylizuj, fotografuj i eksportuj wysokiej jakości efekty wizualne, które wymagają jedynie minimalnej edycji.

Aż do 90% niższy koszt za 1 zdjęcie lub film

Korzystanie z naszych zautomatyzowanych rozwiązań w Twoim studiu eliminuje powtarzalne zadania, jednocześnie zmniejszając koszty operacyjne.

Aż do 60% szybszy czas realizacji

Treść wizualne dla Twoich produktów jest gotowa do umieszczenia w Internecie w ciągu kilku minut: od momentu ich rejestracji poprzez edycję obrazów i eksportowanie do chmury - nasze narzędzia radzą sobie z całą złożonością tego procesu.

Aż do 70% zwiększenie sprzedaży

Wysokiej jakości, spójne i wiernie odwzorowane kolorów produktu na zdjęciach i filmach mają kluczowe znaczenie dla zwiększenia sprzedaży i obniżenia ilości zwrotów.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Profoto dedykowanej dla e-commerce?

Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy rozwiązanie dedykowane dla Ciebie i Twoich potrzeb.

 

Nie masz pewności, które rozwiązanie najlepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy? Chętnie pomożemy! Dowiedz się, jak zoptymalizować przepływ pracy w studiu, poprawić wskaźniki KPI i skalować tworzenie treści w dłuższej perspektywie. Podczas bezpłatnej, szytej na miarę sesji z jednym z naszych ekspertów będziesz mógł zadać wszystkie palące pytania.

pixel