Inspiracja i edukacja

 Inspiracja i edukacja z Profoto 

Nieskończone możliwości malowania światłem zmienią Twój sposób myślenia o fotografii. Zainspiruj się Profoto Stories, gdzie znajdziesz aktywizujące historie fotograficzne i przydatne wskazówki od znanych fotografów, które pokazują jak uzyskać świetne zdjęcia.

Nasza oferta warsztatów fotograficznych adresowana jest zarówno do pasjonatów fotografii jak i profesjonalistów, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności posługiwania się lampami Profoto oraz arsenałem rozmaitych modyfikatorów do kształtowania światła. Naszą misją jest pomóc przekroczyć granice i wyzwolić potencjał twórczy, dzięki czemu Wasze fotografie staną się fascynującymi obrazami malowanymi światłem.

Zainspiruj się i zostań kreatorem obrazu z Profoto

Inspiracje i wskazówki

Przejdź do Profoto Stories, gdzie znajdziesz inspirujące historie i przydatne wskazówki od znanych fotografów, które pokażą jak uzyskać świetne zdjęcia. Poznaj techniki kształtowania światła narzędziami Profoto, zainspiruj się i rozpocznij kreowanie wspaniałych obrazów.

Szkolenia Profoto

Indywidualne konsultacje połączone ze szkoleniem produktowym z ekosystemu marki Profoto to wyjątkowa okazja, aby zgłębić swoją wiedzę na temat różnych modeli lamp i modyfikatorów Profoto oraz odkryć ich możliwości.

Warsztaty fotograficzne

Weź udział w naszych warsztatach fotograficznych, które inspirują i uczą jak kreatywnie wykorzystywać światło w fotografii. Przy pomocy lamp i narzędzi do kształtowania światła marki Profoto każde spotkanie dostarczy nowych wyzwań i cennej praktyki pod okiem uznanego fotografa.

pixel