Lampy fotograficzne

( ilość produktów: 23 )

Lampy fotograficzne Profoto zdobyły renomę jako niezawodne i najlepsze oświetlenie do różnych rodzajów fotografii. To znakomity wybór zarówno dla profesjonalnych fotografów, jak i amatorów, którzy cenią sobie doskonałą jakość oświetlenia i niebywałą prostotę obsługi. Produkty marki Profoto cechuje:

Doskonała jakość światła lamp fotograficznych

Bez względu na to, czy zajmujesz się fotografią ślubną, portretową, beauty, modową, produktową czy też produkujesz masowo treści wizualne dla e-commerce, jakość światła ma ogromne znaczenie. Studyjne lampy błyskowe Profoto dzięki swej solidnej konstrukcji i niezawodności od 4 dekad są preferowaną przez najwybitniejszych fotografów marką, wybieraną przez największe domy produkcyjne i rentale. Fotograficzne lampy Profoto słyną ze swej niesłychanej powtarzalnej, stabilnej jakości światła o stałej temperaturze barwowej nawet przy intensywnym użytkowaniu. Zapewnia to szybką pracę i oszczędność czasu w postprodukcji. To wszystko sprawia, że Profoto, to najlepsze lampy błyskowe do studia fotograficznego.

Lampy studyjne i plenerowe

Poza najlepszymi lampami studyjnymi, Profoto oferuje także szeroką ofertę oświetlenia plenerowego. Akumulatorowe lampy błyskowe jak Profoto B10, Profoto A2 czy Profoto A10 to przenośne źródła światła, które są niezwykle kompaktowe i mobilne. Dzięki temu pozwalają tworzyć profesjonalne zdjęcia niemal w dowolnym miejscu. Lampy cechuje niebywała szybkością działania i prostota obsługi. To sprawia, że lampy błyskowe Profoto są idealne do fotografii ślubnej, portretowej, reporterskiej, produktowej zarówno na zewnątrz jak i w studio. Niezależnie od tego, czy fotografujesz w plenerze, czy lokacji sesji, oświetlenie Profoto pozwala uzyskać doskonałe rezultaty z niebywałą łatwością i przyjemnością.

Intuicyjna, łatwa obsługa

Każda lampa fotograficzna Profoto posiada niesłychanie proste, czytelne menu oraz intuicyjny interfejs. Jest on spójny we wszystkich modelach. Z zintegrowaną technologią Profoto AirTTL uzyskasz profesjonalny obraz szybko i z łatwością. Nie musisz już studiować instrukcji obsługi, aby zacząć jej używać. Po prostu wyceluj i zrób zdjęcie, a przełączając się w tryb ręczny, precyzyjnie dostroisz ekspozycję, zachowując ustawienia z TTL. Dzięki temu praca fotografa jest łatwiejsza i przyjemniejsza niż kiedykolwiek. Lampy Profoto są łatwe w konfiguracji i proste w użyciu.

Kompatybilność ze wszystkimi, najważniejszymi producentami aparatów

Lampy do aparatów na aparat dostępne są w wersjach dedykowanych dla różnych systemów aparatu, takich jak Canon, Nikon, Sony, Fuji, Olympus i Panasonic. A kompaktowe lampy błyskowe typu monolight komunikują się z aparatem wymienionych producentów za pomocą dedykowanego wyzwalacza . Oznacza to, że niezależnie od tego, jakiej marki aparat używasz, możesz wybrać lampę Profoto, która będzie działać z Twoim sprzętem.

Ekosystem, z którym możesz się rozwijać

System Profoto zawierający ponad 150 łatwych do przyłączenia narzędzi do kształtowania światła, które pozwalają dostosować je do konkretnych potrzeb. Od parasoli fotograficznych i softboksów po reflektory, gridy czy żelowe filtry kolorystyczne. Wszystkie są łatwe i niebywale szybkie w montażu. Ich bogata oferta zawiera wszystko to, czego potrzebuje fotograf, aby zrealizować swoją wizję artystyczną. System modułowy pozwala na elastyczną konfigurację oświetlenia poprzez dokładanie kolejnych jego elementów. Daje to fotografom pełną kontrolę nad światłem i stwarza ekosystem, z którym można się rozwijać.

Inspiracja i edukacja

Profoto to marka, która nie tylko dostarcza sprzęt fotograficzny, ale także inspiruje i przekształca sposób, w jaki twórcy obrazu, postrzegają światło i jego możliwości. Dla wszystkich, którzy dążą do osiągnięcia mistrzostwa w sztuce fotografii, Profoto pozostaje nieodzownym partnerem i źródłem nieograniczonych inspiracji.

Najlepsze błyskowe lampy fotograficzne

Profoto jest powszechnie uważane za jednego z najlepszych producentów lamp błyskowych na rynku. Ich doskonała jakość światła, wszechstronność, niezawodność i wsparcie dla różnych systemów aparatu sprawiają, że są pierwszym wyborem dla profesjonalnych fotografów pracujących w różnych dziedzinach fotografii. Niezależnie od tego, czy fotografujesz ślub, portrety czy produkty, lampy błyskowe Profoto pozostają najlepszym wyborem.

Kategoria
Cena
-
pixel