Modyfikatory światła Profoto Clic do lamp serii A
( ilość produktów: 35 )
Softbox magnetyczny Profoto Clic 1x3'
Krawędziowe światło na jeden klik
Softbox magnetyczny Profoto Clic 2.3' Octa
Miękkie światło za jednym kliknięciem
Softbox magnetyczny Profoto Clic 2.7' Octa
Miękkie światło za jednym kliknięciem
Plaster miodu Profoto Clic Softgrid 2.7 Octa
Kształtowanie światła za jednym kliknięciem
Clic Barndoor
Wrota kierunkujące światło, przeznaczone do lamp z serii A
Clic OCF Adapter II
Adapter umożliwiający stosowanie modyfikatorów Profoto OCF z lampami z serii A.
Clic Snoot
Snoot skupiający światło przeznaczony do pracy z lampami z serii A
Softbox magnetyczny Profoto Clic 2' Octa
Mobilna Octa wyposażona w system szybkiego montażu
Clic Dome
Rozprasza błysk, zapewniając miękkie i naturalne światło.
Soft Bounce
Tworzący miękkie i piękne światło odbłyśnik do lamp Profoto A1X i A1.Modyfikatory Profoto z mocowaniem Clic – wygoda to podstawa
Modyfikatory fotograficzne Clic Profoto wyróżniają się intuicyjnością i prostotą obsługi. Sprawiają, że znakomity pomysł od realizacji dzieli zaledwie błysk flesza. Dzięki zastosowaniu magnetycznego mocowania są one gotowe do pracy w ułamku sekundy. Zapewniają ogromną swobodę twórczą – jeśli w Twojej głowie pojawi się wizja sceny i jej oświetlenia, to one zawsze będą gotowe do działania!
Poznaj pełną ofertę modyfikatorów Clic Profoto i zyskaj nieograniczone możliwości w pracy ze światłem.
Modyfikatory Clic Profoto, dzięki którym kreatywność nie zna granic
Praca twórcy wymaga dostępu do odpowiedniego sprzętu. Chodzi nie tylko o wymyślanie obrazów, ale również o umiejętne korzystanie z narzędzi do kreowania oświetlenia.
Aby ułatwić Ci tworzenie unikalnych efektów świetlnych, przygotowaliśmy rozmaite modyfikatory Profoto z mocowaniem Clic kompatybilne z lampami z serii A.
Wśród nich znajdują się m.in.:
- ekspresowo rozkładające się softboxy o różnych kształtach i wymiarach,
- wrota i snooty skupiające bądź kierunkujące światło,
- modyfikatory rozpraszające światło Clic Dom,
- modyfikatory Clic Fresnel i Clic Grid,
- modyfikatory żelowe Clic Gel.
Sprawdź nasz asortyment i przekonaj się, że przy pracy z modyfikatorami Clic Profoto ogranicza Cię jedynie wyobraźnia!
Modyfikatory fotograficzne Clic Profoto – komponuj, twórz, utrwalaj
Modyfikatory fotograficzne Clic Profoto zapewniają wyjątkową swobodę w kreowaniu oświetlenia za pomocą lamp z serii A. Zaprojektowano je z myślą o bardzo kreatywnych twórcach, którzy uwielbiają bawić się światłem, jego intensywnością, poziomem rozproszenia i kolorami.
Poszczególne modyfikatory Profoto z mocowaniem Clic da się dowolnie łączyć ze sobą, układając je jeden na drugim. Dzięki temu możesz jednocześnie używać np. Clic Fresnel i barwnych filtrów żelowych.
Ogrom możliwości daje też Clic Gel Holder służący do mocowania samodzielnie wyciętych arkuszy z folii żelowej oraz Clic OCF Adapter II poszerzający horyzonty o modyfikatory Profoto OCF.
Wypróbuj modyfikatory Clic Profoto i w mgnieniu oka twórz niepowtarzalne fotografie!