Air Remotes LP

Air Remotes

Skorzystaj z bezprzewodowej

łączności

Uchwyć ujęcie łatwiej i szybciej za pomocą AirTTL

Nic nie może Ci przeszkodzić w polowaniu na idealne ujęcie. Dążenie do doskonałości sprawiło, że stworzyliśmy kontroler Profoto AirTTL. Pomyśl, że to wyzwalacz wyobraźni, przymocowany do Twojego aparatu. Już za pierwszym razem umożliwi Ci dobranie odpowiedniej ekspozycji. Wystarczy skierować aparat w odpowiednią stronę i zwolnić migawkę, aby osiągnąć perfekcyjnie wyeksponowany kadr. Nie musisz tracić czasu na myślenie – wystarczy działać. Prędkość, kontrola i łatwość użycia to możliwości technologiczne, które pracują za Ciebie.

Technologia Profoto High-Speed Sync (HSS) oznacza, że można wykorzystać lampę przy prędkościach migawki aż do 1/8,000s. Pozwala to na kontrolowanie gry świateł nawet w silnym słońcu. Przede wszystkim jednak, Profoto Air gwarantuje wolność. Wolność synchronizowania i kontrolowania wszystkich ustawień lampy z miejsca wykonywania zdjęcia. Bezprzewodowa łączność działająca na niebagatelnym dystansie do 300 metrów (1000 stóp). Umożliwia to szybszą i łatwiejsza pracę. Ekstremalna łatwość użytkowania. Kreatywność na pierwszym miejscu. Prezentujemy Profoto Air.

Źródło światła i kontroler w jednym
Profoto A1

Technologia TTL i HSS dla lamp AirTTL
Air Remote TTL

Synchronizuj i kontroluj lampy Air
Air Remote

Synchronizuj lampy Air
Air Sync

fot. Catherine Taylor

W pigułce

AirTTL bezprzewodowo łączy lampę
z Twoim aparatem

X

Szybciej uchwyć kadr 

Dzięki technologii Profoto AirTTL jeszcze szybciej uchwycisz kadr, dzięki usunięciu barier technologicznych stojących między Twoją wyobraźnią a zdjęciem. Unikniesz konieczności wykonywania szeregu ustawień i błądzenia po menu w stresujących sytuacjach. Zamiast tego, w pełni skupisz się na tym, co Cię najbardziej interesuje – pracy dla Twojego klienta i uchwyceniu idealnego kadru. Zdjęcia wykonasz szybciej i łatwiej, a to przecież podstawa efektywnej pracy.

 

Uwolnij swój umysł

Profoto AirTTL umożliwia bezprzewodową łączność aparatu z lampą. Jeżeli chcesz zmienić ustawienia dowolnej lampy, wystarczy tylko wcisnąć przycisk na kontrolerze Air Remote lub Profoto A1 przymocowanym do gorącej stopki Twojego aparatu. Dzięki temu osiągniesz całkowitą kontrolę nad oświetleniem z dowolnego miejsca, dostając tym samym wolną rękę w eksperymentowaniu w tworzeniu idealnych ujęć.

Uchwyć moment w idealnym świetle z technologią Profoto AirTTL

Dobranie ekspozycji w zmiennych warunkach oświetleniowych może stanowić wyzwanie. AirTTL zrobi to automatycznie za Ciebie – jedyne o co musisz zadbać to skierowanie aparatu w odpowiednią stronę i zwolnienie migawki. Możesz także skorzystać ze sterowania manualnego, zachować poprzednie ustawienia TTL i precyzyjnie dobrać ustawienia ekspozycji do momentu, w którym osiągniesz wymarzony efekt.

Kreuj oświetlenie w pełnym słońcu z technologią Profoto HSS

Z technologią Profoto High-Speed Sync (HSS), siła słońca traci na znaczeniu. Umożliwia ona korzystanie z lampy błyskowej przy prędkości migawki sięgającej aż 1/8,000s. Tym samym umożliwia operowanie oświetleniem nawet w świetle dziennym z dużymi przesłonami. Profoto HSS to najszybsza i najsilniejsza technologia dostępna obecnie na rynku.

Uchwyć ujęcia z dużej odległości i oświetlaj większe sceny

Z pewnością siebie podejmuj wyzwania robienia zdjęć w dowolnych lokalizacjach. Profoto AirTTL zapewnia bezprzewodową łączność na dystansie 300 metrów (1000 stóp). Wyobraź sobie możliwość doświetlenia boiska piłkarskiego, wnętrza kościoła lub zapierającej dech w piersiach groty lodowcowej w Austriackim Pitzal. AirTTL umożliwia kreowanie oświetlenia za pomocą jednego przycisku. Co więcej, pozwala Ci także podejmować bardziej odważne wyzwania.

Profoto Air to uniwersalna technologia

Nie martw się, jeżeli korzystasz z aparatu marki, dla której Profoto nie oferuje jeszcze technologii AirTTL. Wybierz standardowy kontroler Air Remote. W przeciwieństwie do kontrolerów AirTTL, ten model nie oferuje technologii TTL ani HSS, wciąż jednak dając możliwość swobodnego robienia zdjęć, bez plątaniny kabli.

Instrukcja obsługi

Obsługa w 30 sekund

TTL i HSS. Te sformułowania mogą brzmieć enigmatycznie, ale gwarantujemy, że ich obsługa jest niezwykle prosta.

 • Tech Talk

  Joe McNally o technologii HSS

  Joe McNally o technologii HSS

  Joe McNally wyjaśnia technologię Profoto High-Speed Sync oraz sposób jej wykorzystania w Twoim trybie pracy.

 • Tech Talk

  Joe McNally o technologii TTL

  Joe McNally o technologii TTL

  Joe McNally wyjaśnia technologię TTL oraz mówi o sposobie jej wykorzystania dla poprawy jakości fotografii

 • Podejrzyj od kuchni

  Jak pracuje Pauline Darley przy sesjach modowych w Paryżu

  Jak pracuje Pauline Darley przy sesjach modowych w Paryżu

  Z wykorzystaniem Profoto B2 i Sony a7R II

Galeria

Profoto Air w akcji

pixel