B10 LP

Profoto B10/B10 Plus

Jeszcze więcej światła
w małej lampie

Przejdź do karty produktu

Rozmiar ma znaczenie

Ma znaczenie ze względu na to jak dużo sprzętu musisz nosić. Ma znaczenie ze względu na to ile przestrzeni masz na rozstawienie się i pracę. Ma znaczenie ze względu na możliwość poruszania się szybko, wejścia i wyjścia, oraz co najważniejsze, potrzeby uchwycenia tego co się chce. To wszystko i jeszcze więcej zainspirowało B10 Plus, naszą nową, bezprzewodową lampę Off-Camera Flash. Oto jeszcze więcej mocy w małej lampie.

Wydajny
akumulator Li-Ion

Duża moc
odpowiadająca 10 lampom systemowym

Regulowana barwa
światła ciągłego do filmowania

Kompatybilna z
120+ modyfikatorami światła

Inteligentne łączenie z
Profoto App

W pigułce

Dlaczego wybrać

B10 lub B10 Plus?

Zaprojektowane by czynić życie prostszym
Profoto B10 i B10 Plus

Jakość światła, którą zapewniają B10 i B10 Plus daje mnóstwo kreatywnych możliwości. Natomiast łatwość użycia jest tu również niezmiernie ważna.

Przejrzysty i minimalistyczny interfejs oznacza, że możesz zacząć fotografować z nią zaraz po wyciągnięciu z pudełka. Baterię wyciąga i wkłada się szybko i z łatwością. Możesz też ładować ją w trakcie użytkowania.

Wyzwalanie i bezprzewodowe sterowanie lampą B10 czy B10 Plus jest również niezmiernie proste za pomocą transmitera Profoto AirTTL lub Profoto A1. Możesz od razu fotografować z TTL lub przełączyć się na tryb ręcznej kontroli w każdym momencie.

Aplikacja Profoto app pozwala na wygodny podgląd i kontrolę wszystkich ustawień B10 czy B10 Plus w twojej dłoni, jak i aktualizację oprogramowania lampy.

 • Doświadcz

  Power of small

  Power of small

  Poprzez gwarne ulice Jodhpur, palące słońce pustyni i wyzwania lokalizacji z tradycyjnymi schodami. Zobacz B10 w akcji.

 • Za kulisami

  Fotografia beauty Marie Bärsch i Profoto B10/B10 Plus w przepięknym indyjskim regionie Kerala

  Fotografia beauty Marie Bärsch i Profoto B10/B10 Plus w przepięknym indyjskim regionie Kerala

 • Oto B10

  Duże światło w małej lampie

  Duże światło w małej lampie

  Niech zespół odpowiedzialny za B10 przedstawi ją tobie.

Galeria

Zdjęcia wykonane przy użyciu

B10 Plus i B10

W użyciu

Wejdź za kulisy z B10 Plus i B10

Power of small

Erika i Lanny Mann z Two Mann Studios i Joseph Radhik podróżują po świecie popychając granice w fotografii ślubnej. Są też dobrymi przyjaciółmi – Erika i Leny nawet fotografowali ślub Joseph’a.

Odkryj jak ich styl i podejście tworzy kontrasty kiedy fotografują w okolicach i w pięknym chaosie niebieskiego miasta Jodhpur w Indiach. Erika i Lanny podchodzą do swojej fotografii bardziej organicznie i spontanicznie, Joseph, natomiast, ma całą sesję zaplanowaną w swojej głowie zanim jeszcze rozpocznie. Jodhpur było idealnym miejscem by poddać B10 testowi aby ci tak różni fotografowie mogli ogłosić swój werdykt.

Zainspiruj się

pixel